ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Naše pholívkování v roce 2018

Autor: Natálie Pančochářová

 

 

Vietnamský Nový rok se slaví až 5.února 2019. My jsme vždycky o krok napřed, a proto jdeme hodnotit, bilancovat a lákat Vás na další rok s námi. Pojďme si společně připomenout ty skvělé okamžiky. A čím začneme? Dobrým jídlem – to je to, co nás spojuje. Všichni jsme zapálení pholívkáři a tvoříme tým.

Takže, co přišlo jako první? Připravili jsme pro Vás nová jídla, která už jsou součástí stálé nabídky. Myslíme na všechny fanoušky vietnamské kuchyně a tak jsme připravili pro vegetariány a vegany Bun Tofu. Chtěli jsme Vám nabídnout i čerstvou rybu, a proto už rok si pochutnáváte na Ca Gung (čerstvý filet z pražmy královské vařený na páře se zázvorem a chilli). Pro milovníky masa je tu Thit Bo Xao (restované hovězí nudličky na červené cibulce, klíčky a koriandr s trochou chilli) a Bun Bo La Lot (hovězí maso zabalené v listech pepřovníku na grilu podávané s kulatými nudlemi Bun). Pokud jste ještě neochutnali, rychle to napravte! Konec roku se blíží, tak ať s námi držíte krok (hůlky) J Zatím poslední novinkou byla možnost si koupit naši domácí marmeládu Hot Chilli ve stylových skleničkách. Byly to sice malé skleničky, ale kdo ochutnal ví, že špetka stačí a marmeláda dlouho vydrží.

 

 

Halloween - StreetPho

První polovina roku byla ve znamení novinek v naší nabídce. Ta druhá pak patřila speciálním akcím. Konec října patřil Halloweenu. Autentická výzdoba je naší silnou stránkou, takže oblíbené duo Kája + Kája Vás vítalo ve strašidelném duchu.

 

 

A pak to přišlo! Oslava 2. narozenin a poznávací znamení – balónky, kam se podíváš. A protože nejsme troškaři, slavili jsme celý týden od 5. do 10. listopadu. Specialitou bylo narozeninové menu složené z Banana Flower salátu, závitků Nem Duck a Mango a opět naše Hot Marmelade. Kachní závitky Vás bavili nejvíc, byla to, ale limitovaná edice. Nezoufejte, i pro příští rok máme v záloze skvělá jídla.

 

Ke konci roku nás čekal také jeden velký krok. Důležité je pro nás vařit dobrá jídla, a proto jsme se stali součástí skupiny Esatto – značky provozující podniky, kde máte jistotu v pokrmech světové kuchyně z čerstvých surovin. Mezi námi jsme tak na podzim přivítali restauraci AYA v Liberci, kde Vám naši kolegové připraví speciality z japonské a thajské kuchyně. Nechte se zlákat trochu jinými exotickými chutěmi.

364A6581

       

Jak bude vypadat rok 2019? Našich fanoušků stále přibývá a protože jsou nejen z Liberce, rozhodli jsme se otevřít

naší první pobočku v Praze – Karlíně. Brzy dáme vědět, kdy přivítáme mezi námi pražské phóčkaře.

image1

Ale tak trochu tušíme, že naší open party nepřehlédnete. Ještě chvilku Vás budeme napínat, co všechno se v Praze chystá.

Nebojte, včas Vám řekneme, kdy vyrazit na party.

 

Další novinkou bude pořádání workshopů s různým zaměřením. Budeme rádi, když nám napíšete, co by Vás zajímalo, chtěli byste se naučit nebo vyzkoušet.

A pokračujeme dál! Už od března chystáme nové speciality – saláty. Tentokrát mají dámy přednost, ale po vánočních svátcích určitě ochutná každý rozšířenou nabídku salátů.

Myslíme, že rok 2019 se Vám s námi bude líbit. Těšíme se na naše stálé phóčkaře a věříme, že přivítáme další nováčky.

 

Veselé Vánoce a v novém roce pholívce zdar!

 

Váš Phóčko tým.

 

 

Zpět na výpis

Liberec

Street Pho Bistro

Na poříčí 554/3

460 01 Liberec 1

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :11:00 - 21:00

Tel.: +420 775 252 501

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

Praha

Street Pho Bistro

Sokolovská

694/102 Praha

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :zavřeno

Tel.: +420 608 641 576

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

CZ EN DE

Working...