ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Opening party Street Pho aneb pholívkujeme v Karlíně

Autor: Natálie Pančochářová

 

 

Určitě jste si všimli, že jsme rozšířili naší Street Pho rodinu o pholívkáře v Praze – Karlíně. Jak vypadaly přípravy, jste s námi sledovali na Instagramu a Youtube, ale samotná opening party byla překvapení.

Opening party se konala v úterý 11.června 2019 a fanoušci vietnamské kuchyně se měli na co těšit. Večerem provázela herečka a moderátorka Denisa Phausserová. Hned u vchodu vítala hosty parádní logo wall, protože bez fotky na Instagram se prostě žádná party neobejde.

A kdo se s námi fotil? Ochutnat naše pecky přišla Nikol Moravcová, Barbora Mottlová, Miss Kristýna Kubíčková, Patrície Solaříková a mnohem dalších.

Opening party se nesla v duchu hesla Vietnam v Prazea mysleli jsme to doslova. Po celou dobu party byl připravený workshop, kde si každý spolu s námi mohl vyzkoušet připravit naše závitky. Nikoho jsme nemuseli přemlouvat, každý rád využil příležitosti a zkusil si připravit závitek, který trvá u nás připravit jen pár vteřin.  

A co by to bylo za party bez hudby. DJ Chris Kaufmann po celý večer mixoval svoje parádní sety a party se nesla v příjemném, uvolněném duchu a ochutnávání všeho, co pro Vás vaříme.

Party jsme připravili společně s naším partnerem Dáme jídlo, díky kterému si můžete dát jídlo ze Street Pho téměř kdekoliv.

Pholívkáři v Praze mohli ochutnat tradiční vietnamská jídla i naše signature pecky už druhý den po party a spousta z nich už k nám dorazila.

Jsme rádi, že se Street Pho v Karlíně zařadilo do gastrorodiny v Praze a těšíme se na nové pholívkáře!

P.S.: Nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii z opening party

Zpět na výpis

Liberec

Street Pho Bistro

Na poříčí 554/3

460 01 Liberec 1

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :11:00 - 21:00

Tel.: +420 775 252 501

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

Praha

Street Pho Bistro

Sokolovská

694/102 Praha

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :zavřeno

Tel.: +420 608 641 576

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

CZ EN DE

Working...