ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Pholívkujeme už dva roky

Autor: Natálie Pančochářová

 

 

Jsou to 2 roky, co jsme poprvé otevřeli dveře naší restaurace v Liberci. Tenkrát jsme měli v nabídce jen 5 pokrmů, ale celkem rychle jsme jídelní lístek rozšířili o další vietnamské speciality. Dnes můžete vybírat z 25 jídel ze stálé nabídky, kterou průběžně doplňujeme o sezónní speciality. A jak slavíme? Speciálním narozeninovým menu, jak jinak!

 

Když jsme loni slavili první narozeniny, představili jsme vám nem beef & avocado, závitek s avokádem a hovězím. Natolik vám zachutnal, že je dodneška naším nejprodávanějším závitkem. Nemohli jsme tedy speciální narozeninový závitek vynechat ani letos, takže jsme na celý týden od 5. do 11. listopadu zařadili do nabídky nem duck & mango. Jsme zvědaví, jak si kombinaci kachního masa a čerstvého manga oblíbíte - kdo ví, třeba se i tentokrát dostane do stálého menu?

Kromě nového závitku jsme si pro vás připravili i tradiční vietnamský salát banana flower a taky hot marmelade - marmeládu z manga a chilli.

 

mango chilli

 

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za přízeň - jsme hrozně moc rádi, že vám u nás chutná a rádi se vracíte. Jen díky vám neustále rosteme a přitom si dlouhodobě držíme vysokou kvalitu. Největším narozeninovým dárkem jste pro nás totiž vy, naši spokojení zákazníci! Druhý dárek si nadělíme my - brzy totiž otevřeme novou pobočku v Praze v Karlíně!

 

Na závěr, pro pobavení, jsme pro vás sepsali ty nejkrásnější přezdívky, které našim specialitkám při objednávání dáváte:

 

“Fébé.” “Fů Bů.” “Po Bo.”

 

“Fobíčko a Bunbíčko.”

 

“Bunbo Mňambo.”

 

Děkujeme a zase příště ve vaší oblíbené pholívkárně StreetPho.

 

 

Zpět na výpis

Liberec

Street Pho Bistro

Na poříčí 554/3

460 01 Liberec 1

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :11:00 - 21:00

Tel.: +420 775 252 501

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

Praha

Street Pho Bistro

Sokolovská

694/102 Praha

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :zavřeno

Tel.: +420 608 641 576

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

CZ EN DE

Working...