ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Rychlá svačina do ruky!

Autor: Natálie Pančochářová

 

 

Nadýchaná domácí máslová brioška, voňavý grilovaný bůček, nakládaná mrkev a daikon, koriandr, perila, červená cibulka a chilli majo. Zní to jako sen. Ale je to skutečnost. Ve StreetPho pro vás máme novinku, které se prostě nedá odolat. Bún chả burger!


Vepřový bok má v české kuchyni velkou tradici, značně se však využívá i v té asijské. A přestože trend zdravého stravování odsunul bůček mezi téměř „zakázané potraviny“, milovníci dobrého jídla na něj nedají dopustit. A není se čemu divit. Jak říkaly už naše prababičky: tuk je nositelem chuti. A jelikož je bůček maso s vyšším podílem sádla (takže je voňavé a šťavnaté), patří mezi kousky masa, které vás určitě nezklamou.

Chuť Bún chả burgeru dotahuje k dokonalosti perila křovitá. Léčivá bylinka, která se ve vietnamské kuchyni hojně využívá. Má pronikavou, svěží, lehce kořeněnou chuť a specifickou emnou vůni, vzdáleně připomínající citronovou trávu.


Jednoduše řečeno. Marinovaný a zprudka grilovaný vepřový bok v kombinaci s naší domácí máslovou brioškou a speciální chilli majo chutná prostě božsky! Idealní svačina do ruky.

Těšíme se na vás!


Pholívce zdar!

Zpět na výpis

Liberec

Street Pho Bistro

Na poříčí 554/3

460 01 Liberec 1

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :11:00 - 21:00

Tel.: +420 775 252 501

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

Praha

Street Pho Bistro

Sokolovská

694/102 Praha

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :zavřeno

Tel.: +420 608 641 576

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

CZ EN DE

Working...