ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Už nám jsou tři!

Autor: Natálie Pančochářová

 

 

Nápad přinést do Liberce kousek Vietnamu přišel už před třemi lety. Tehdy jsme netušili, jestli vás nové (a jiné než ty české) chutě a kombinace osloví. Ale jak se zdá, jedna z nejzdravějších kuchyní na světě vás baví stejně jako nás! A díky tomu jsme spolu mohli oslavit již třetí narozeniny. A jak jinak je oslavit než společn s vámi našimi nejmilejšími zákazníky.

Největší zájem máte o vydatnou masovou polévku Phở. V našem libereckém bistru se jí za tři roky snědlo přes 120 000 litrů. A to už je pěkná dávka vývaru! Více než dvacítku našich pokrmů si můžete vychutnat i pomocí hůlek. Pro jejich výrobu se nejčastěji používá bambus, plast a dřevo. My vám nabízíme dřevěné hůlky, které jsou lehké, snadno recyklovatelné a k jednorázovému použití. Zatím se vám jich podařilo spotřebovat 300 000 kusů.

Jeho obliba vzrůstá a v současné době se řadí mezi nejpopulárnější zdravé potraviny. Má vysoký obsah zdravých tuků, obsahuje vitamíny a minerály, má máslovou konzistenci a u nás jej najdete například v závitku Nem Cuon s hovězím masem nebo v Bun Tofu. Není řeč o ničem jiném než o avokádu. Tohoto zeleného zázraku se za tři roky v naší liberecké pholívkárně snědlo 12 000 kusů.

Vietnamská kuchyně představuje nekonečnou inspiraci. Za tu krátkou chvíli, kterou s vámi naše bistro a radost z vietnamských pokrmů sdílíme, jsme obsloužili 380 000 zákazníků. Věříme, že díky naší píli se nám podaří udržet vaši přízeň a spokojenost. Jelikož jen díky tomu neustále rosteme, a přitom si dlouhodobě držíme vysokou kvalitu.

 

Děkujeme Vám! Pholívce zdar

Zpět na výpis

Liberec

Street Pho Bistro

Na poříčí 554/3

460 01 Liberec 1

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :11:00 - 21:00

Tel.: +420 775 252 501

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

Praha

Street Pho Bistro

Sokolovská

694/102 Praha

PO-PÁ :10:00 - 21:00
SO-NE :zavřeno

Tel.: +420 608 641 576

Mail.: info@streetpho.cz

zobrazit celou mapu

CZ EN DE

Working...